International dealers

Countries and dealers are listed in alphabetical order.

Belarus | Estonia | Hungary | Kazakstan | Latvia | Lithuania | Norway | Poland | Romania | Russia | Slovak Republic | Sweden | Ukraine
 


 

Belarus

Polymya OOO
www.polymya.ru
polymya@polymya.ru
Fax: +375 177 732 289
Mob: +375 296 449 218

Volosjan Victor Grigorjevich
Tel: +375 293 451 080

Koordinaattori - Coordinator:
Natalia Volchkevich,
Skype: "natalia_volchkevich"
Tel: +375 177 762 946
Mob: +375 291 93 6009
polymyalex@mail.ru
Skype: "alexandr_gigevich"

Spare parts:
Tumakova Marina Viktorovna
Mob: +375 296 677 339
tumakowa@tut.by
Skype: "marinatumakowa"
 


 

Estonia

Sike Agri Oü
Suur 84a, Jôgeva,48306
Tel: +372 7768020
Fax: +372 7768020
www.sikeagri.ee


 

Hungary

Mepet KFT
8000 Székesfehérvár
Mori u. 116 Hungary
Tel: +36 22 504 664
Fax: +36 22 504 665
Mobile: 30/349-08-39 Veronika Sörös
mepet@mepetkft.hu


 

Kazakstan

Agrotec Impex GmbH

Астана:
Деловой дом "Алма-Ата"
ул.Иманова 19, офис 804 С
Тел: 8-7172-787-553
Факс: 8-7172-787-558
info-kz@agrotec.de
www.agrotec.kz

Алматы:
ул.Молодёжная 2-A, офис 220
Бизнес Центр "МАССАГЕТ"
Тел / факс: 8-727-2504161
Тел / факс: 8-727-2758066

Караганда:
пр.Н.Абдирова 5, офис 212
Тел: 8-7212-91-00-12
Тел / факс: 8-7212-91-00-38

Восточно-Казахстанский регион:
г.Усть-Каменогорск, 070016
пр.К.Сатпаева 64, офис 303
Бизнес Центр "РАДУГА"

Моб.Телефон: +7-771-179-70-99
Моб.Телефон: +7-701-203-12-56
Тел / факс: +7-723-220-34-89
agrotec.vko@mail.ru

Кокшетау:
ул.Валиханова 197-A, офис 2
Тел / факс: 8-7162-77-52-71
Тел: 8-777-540-11-40
Тел: 8-701-203-12-56

Тараз:
Моб.Телефон: +7-701-988-59-88
Моб.Телефон: +7-771-006-28-35

Павлодар:
Тел: 8-7182-606-328
Моб.Телефон: +7-705-640-99-29

Костанай:
Моб.Телефон: +7-701-203-12-68
Моб.Телефон: +7-777-321-94-10

 


 

Latvia

Amazone SIA
Deksnes 9, Deksne, Padures pagasts, Kuldīgas novads
LV-3321
Tel: +371 633 50 568
LV 46103001507
Uldis Rozentāls / uldis@amazone.lv
www.amazone.lv

Graintech SIA
Izstazu komplekss "Ramava", Valdlauci
Kekavas pagasts, Kekavas novads, LV-1076
Ulfs Mētriņš / +371 29 499 864 / ulfs@graintech.lv
Oskars Pudžs / +371 29 146 584 / oskars@graintech.lv
Office / +371 67 612 336 / info@graintech.lv
www.graintech.lv

JVK Projekti SIA
Izstāžu komplekss "Ramava"
Izstāžu iela 11, Valdlauči
Ķekavas nov. LV-1076
LV 40203024802
Tirdzniecība un projektēšanā: Kaspars Pavārs +371 29 415 806
Serviss un uzstādīšana: Jānis Gailums +371 28 654 111
jvkprojekti@gmail.com


 

Lithuania

UAB "Litmepu"
Pasvalio street, 19 A, Birzu village, Birzu district
Lithuania LT41180
Tel: +370 693 624 84
Tel: +370 693 634 84
Algis Juktonis / algis.juktonis@gmail.com
www.litmepu.lt

UAB "Valtralita"
Valiu str. 31 Giedruciu k. Sakiu r.
LT 71103  Lithuania
Tel: +370 699 38923
Tel. +370 345 55322
Remigijus Nauburaitis / info@valtralita.lt
www.valtralita.lt


 

Norway

Linde Agro A.S
Gamlevegen 142
2040 Kløfta
Tel: +47 99 25 19 81 / Einar Linde
einar@lindeagro.no
www.lindeagro.no


 

Poland

AGROMI Karol Janicki
ul. Leszka Białego 6
88-410 Gąsawa
Biuro:
ul.Gnieźnieńska 18
88-430 Janowiec Wlkp.
Telefon: +52 302 60 99
Mobile: +48 697697558
agromi@wp.pl

SERAFIN P.U.H
Przybyslawice 113
32-088 PRZYBYSLAWICE, Poland
Mobile: +48 602 220 251 / Andrzej Serafin
e-mail: mepu@serafin.agro.pl

Anna Dukala – Systemy grzewcze i technologia ochrony środowiska
GSM +48 602 220 511
e-mail: anna.dukala@serafin-maszyny.com

Andrzej Serafin – Suszarnie, przygotowanie i przechowanie ziarna
GSM +48 602 220 251
e-mail: mepu@serafin.agro.pl

Marek Landwójtowicz – przedstawiciel Polska północno-wschodnia
GSM +48 662 772 351
e-mail: marek@serafin-maszyny.com

Piotr Rackiewicz – przedstawiciel Polska północno-zachodnia
GSM +48 662 772 350
e-mail: piotr.rackiewicz@serafin-maszyny.com

Krzysztof Siorak – przedstawiciel Polska południowa
GSM +48 662 772 352
e-mail: krzysztof.siorak@serafin-maszyny.com


 

Romania

S.C. Tehnofavorit S.A.
Liviu Ceclan
407105-Bontida, str. Principala,
nr 273, jud.Cluj
Tel: 0264-262280,282300
Tel / Fax: 0264-262285
liviu.ceclan@tehnofavorit.ro
www.tehnofavorit.ro


 

Russia

LLC "EkoNiva-Technika"
Moscow region: + (495) 933-00-31/32 / ekoniva@ekoniva.com
Office in Tver: +7 (4822) 42-71-05 / tver@ekoniva.com
Office in Smolensk: +7 (4812) 24-40-58 / smolensk@ekoniva.com
Vladimir branch: +7 (49243) 6-53-09 / vladimir@ekoniva.com
Kaluga branch: +7 (48431) 5-65-00 / kaluga@ekoniva.com
Kirov branch: +7 (8332) 37-58-25 / kirov@ekoniva.com
Kostroma branch: +7 (4942) 63-02-59 / kostroma@ekoniva.com
Ryazan branch: +7 (49137) 5-28-95 / ryazan@ekoniva.com
Tula branch: +7 (48761) 7-20-21 / tula@ekoniva.com
 

LLC "EkoNiva-Chernozemje"

City Voronezh: +7 (473) 2-598-798 / voronezh@ekoniva.com
Service center in Voronezh region: +7 (47391) 981-99 / service-vrn@ekoniva.com
 

LLC "EkoNiva-Sibir"

Novosibirsk region: +7 (383)325-12-23 / novosibirsk@ekoniva.com
Novosibirsk region, Krasnozersk district: +7 (38357) 4-25-45
Kemerovo region: +7 (3842) 74-33-11 / kemerovo@ekoniva.com
 

LLC "Tractorotsentr"

160002 Vologda, Gagarina street, 83A
Phone (8172) 51-85-50, 51-82-95
trak@vologda.ru
www.voltrak.ru
Contact person: Alexander Malikov
Mobile +79115484841
malikov@voltrak.ru

187021 Leningrad region., Tosno district, d. Fyodorovskoye, Shosseynaya str. 2-G
Phone (812) 309-19-26, 244-69-12
jdv@voltrak.ru
www.voltrak.ru
Contact person: Vasiliy Stepanov
Mobile +79213927396
stepanov@voltrak.ru


 

Slovak Republic

VPP spol.s.r.o
951 73 Jelenec 377
Tel: +421 37 6313 480
Fax: +421 37 6313 488
vpp@vpp.sk
www.vpp.sk


 

Sweden

Agro Maskin AB
Danmarksgatan 55 751 08 Uppsala
Tel: 018-10 21 30 / Jan Andersson
Fax: 018-10 21 31
www.agromaskin.se

Gislövs Maskiner AB
Gislöv 26:23 272 92 Simrishamn
Tel: 0707-54 51 59 / Andreas Löfquist
www.gislovsmakiner.se

JL Agriparts AB
Skövde
Tel: 0500 - 42 51 00
Tel: 0708 - 710 796 / Jan Freiman
www.jlagriparts.se

Lindgrens Lantbruksmaskiner AB
Orrliden 50 931 96 Skellefteå
Tel: 0705-16 03 03 / Göran Åström
www.abllm.se


 

Ukraine

P.C. Sampo
Obolonskaja str.
Kiev 04071
Tel: +380 44 467 67 62
Fax: +380 44 391 20 77
sampo47@i.ua
www.sampo.com.ua
Valeriy Maksaev