Aukšto slėgio katilai užtikrina našų ir efektyvų darbą

Mepu aukšto slėgio katilų našumas ir efektyvumas yra vienas geriausių rinkoje. Visose katiluose yra sumontuoti suomių gamybos Oilon dyzeliniai degikliai. Degimo kameros pagamintos iš ugniai atsparaus plieno. Nerūdijančio plieno šilumokaičiai užtikrina ilgalaikį katilų tarnavimo laiką. Ventiliatoriaus konfigūraciją galima keisti.

Ventiliatorius montuojamas iš galo

Ventiliatorius montuojamas iš šono

Modelis210 kW250 kW310 kW400 kW500 kW
A [cm]267267281309,2328
B [cm]120120130157157
C [cm]858595105105
D [cm]109,5106,5101,5100,5100,5
E [cm]210,8214223244264,5
F [Ø cm]5063636363
G [cm]141141139,5139,5139,5
H [cm]70,373,5647289
I [cm]555656
J [cm]100118,5118,5
Šilumos galia [kW]210250310400500
Purkštukai [gal]44 + 25 + 26 + 38,5 + 4
Išpurškimo kampas [°]8080808080

Galerija