Pozitīvās gaisa plūsmas katli izceļas ar lielisku efektivitāti

Efektīvie Mepu pozitīvās gaisa plūsmas katli ir vieni no labākajiem tirgū. Visi katli ir aprīkoti ar Somijas uzņēmumā Oilon ražotiem degļiem. Siltummainis un degšanas kamera ir izgatavoti no uguns izturīga tērauda, kas nodrošina ilgu katla kalpošanas laiku. Katla ventilatoru novietojumu var mainīt.

Gala ventilators

Sānu ventilators

Modelis210 kW250 kW310 kW400 kW500 kW
A [cm]267267281309,2328
B [cm]120120130157157
C [cm]858595105105
D [cm]109,5106,5101,5100,5100,5
E [cm]210,8214223244264,5
F [Ø cm]5063636363
G [cm]141141139,5139,5139,5
H [cm]70,373,5647289
I [cm]555656
J [cm]100118,5118,5
Jauda [kW]210250310400500
Izsmidzināšana [gal]44 + 25 + 26 + 38,5 + 4
Izsmidzināšanas leņķis [°]8080808080

Galerija