Overtrykksbrennerne har stor virkningsgrad

Effekten på Mepus overtrykksbrennere er blant de beste på markedet. Alle er utstyrt med en finskprodusert Oilon oljebrenner. Brennernes varmevekslere og brennkammer er produsert i ildfast, rustfritt stål som garanterer en lang levetid. Vifteinnstillingene kan endres.

Endevifte

Sidevifte

Modell210 kW250 kW310 kW400 kW500 kW
A [cm]267267281309,2328
B [cm]120120130157157
C [cm]858595105105
D [cm]109,5106,5101,5100,5100,5
E [cm]210,8214223244264,5
F [Ø cm]5063636363
G [cm]141141139,5139,5139,5
H [cm]70,373,5647289
I [cm]555656
J [cm]100118,5118,5
Varmeeffekt [kW]210250310400500
Munnstykke [gal]44 + 25 + 26 + 38,5 + 4
Spredevinkel [°]8080808080

Galleri