MEPU OY

Mynämäentie 59
21900 Yläne

Vaihde p. 02 275 4444
mepu@mepu.com
talous@mepu.com

Y-tunnus: FI27618783

Ota yhteyttä lomakkeella

Jälleenmyynti


Mepun jälleenmyyntiä hoitaa Lantmännen Agro. Kauppojen yhteystiedot löydät täältä.

Myynti

Myyntineuvottelija (Satakunta, Pirkanmaa, Häme, Varsinais-Suomi)

Janne Matintalo

+358 50 575 7808

janne.matintalo@mepu.com

Myyntineuvottelija (Uusimaa, Keski-, Itä- ja Kaakkois-Suomi)

Pasi Rautiainen

+358 50 575 7812

pasi.rautiainen@mepu.com

Myyntineuvottelija (Pohjanmaa, Kainuu, Lappi)

Timo Yli-Tokola

+358 40 513 9800

timo.yli-tokola@mepu.com

Myynti- ja markkinointijohtaja

Jerker Söderholm

+358 40 712 1250

jerker.soderholm@mepu.com

Vientipäällikkö

Erkki Jokela

+358 50 575 7814

erkki.jokela@mepu.com

Myynti- / vientiassistentti

Ritva Sirén

+358 40 530 9595

ritva.siren@mepu.com


Suunnittelu

Suunnittelupäällikkö

Lauri Jokela

+358 50 594 0481

lauri.jokela@mepu.com


Tuotanto

Tuotantopäällikkö

Petri Salonen

+358 50 575 7809

petri.salonen@mepu.com


Lähettämö

Varastopäällikkö

Pasi Pirneskoski

+358 40 530 6423

pasi.pirneskoski@mepu.com


Varaosat ja huolto

Huoltopäällikkö

Juha Wisakanto

+358 50 575 7815

juha.wisakanto@mepu.com


Johto

Toimitusjohtaja

Janne Käkönen

+358 50 421 0888

janne.kakonen@mepu.com